Wybierz temat,
który Cię interesuje

Wnętrza, które pozwolą Ci cieszyć się codziennością

Wykończenie
pod klucz

Wspólnie z firmą KODO stworzysz przestrzeń, w której każdego dnia będziesz czuł się wyjątkowo. Przekonaj się jak twoje wizje zmieniają się w wymarzony dom. Skonsultuj się z KODO tuż po podpisaniu umowy deweloperskiej. Czytaj więcej… W pracowni czeka na Ciebie zespół kreatywnych specjalistów, gotowy zaplanować wykończenie Twojego apartamentu i przeprowadzić proces zmian lokatorskich. Profesjonaliści z KODO każdy projekt traktują indywidualnie

KODO

Łączą doświadczenie projektantów z Twoimi preferencjami i upodobaniami. Zwieńczeniem prac jest zatwierdzenie projektu do realizacji, który wykonany zostanie w ramach wybranego przez Ciebie programu wykończeń. Czytaj więcej… Odbierz klucze do swojego apartamentu i ciesz się nową, wyjątkową przestrzenią do życia. Pełnię wygody zapewnia Ci serwis gwarancyjny, z którego możesz korzystać przez 24 miesiące od daty odbioru.

Co zyskujesz?

1.

Unikatowy
projekt wnętrza

3.

Nieograniczona
baza materiałów

5.

Kompleksowe
wykonawstwo

2.

Zmiany układu i
funkcjonalności

4.

Kontrola kosztorysu
oraz terminów dostaw

1.

Unikatowy
projekt wnętrza

2.

Zmiany układu i
funkcjonalności

3.

Nieograniczona
baza materiałów

4.

Kontrola kosztorysu
oraz terminów dostaw

5.

Kompleksowe
wykonawstwo

Z KODO urządzisz swoje nowe miejsce do życia. Architekci wnętrz zainspirują Cię pomysłami na aranżację, wspólnie projektując Twoje wymarzone mieszkanie. Wieloletnie doświadczenie i sprawdzony system pracy pozwala KODO przeprowadzać cały proces w sposób przemyślany i zgodny z założeniami. Indywidualne podejście do projektu sprawi, że będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem, stworzonym specjalnie dla Ciebie.

Obsługa najmu

Profesjonalne Zarządzanie Apartamentem

Powierz nam w zarządzanie swój apartament, a my pomnożymy Twój zysk z wynajmu. Od 10 lat specjalizujemy się w najmie krótko i średnio-terminowym, przynoszącym zwykle 30% więcej zysków niż najem długoterminowy. Czytaj więcej… Jako właściciel apartamentu, co miesiąc osiągasz dochód pasywny, nie martwiąc się o kluczowe czynniki sukcesu: przygotowanie mieszkania pod wynajem, marketing, sprzedaż, obsługę gości, serwis techniczny / sprzątający i codzienną opiekę nad mieszkaniem.

Rent Planet

W RentPlanet podchodzimy nowocześnie do biznesu i automatyzujemy konwencjonalne procesy najmu. Nowe technologie umożliwiają nam m.in. dynamiczne zarządzanie cenami, monitorowanie wejść do apartamentu. Czytaj więcej…, zameldowanie gości online czy całodobowy dostęp do statystyk finansowych dla właściciela. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży nieruchomości, Twój apartament będzie wynajmowany szybko, bezpiecznie i po najwyższych cenach.

Co zyskujesz?

1.

Regularny i wysoki
dochód pasywny  

3.

Serwis sprzątania
i napraw

5.

Recepcję 24h i obsługę
gości w budynku

2.

Kompleksową opiekę
nad apartamentem

4.

Wsparcie w doposażeniu
mieszkania

1.

Regularny i wysoki
dochód pasywny

2.

Kompleksową opiekę
nad apartamentem

3.

Serwis sprzątania
i napraw

4.

Wsparcie w doposażeniu mieszkania

5.

Recepcję 24h
i obsługę gości w budynku

Dowiedz się więcej o ofercie RentPlanet dedykowanej właścicielom apartamentów Bernardyńska. Przekaż nam klucze do swojego apartamentu, a my zadbamy o obłożenie, gości, sprzątanie, stan techniczny i wszystkie rozliczenia. Korzystaj z wolnego czasu, tak jak lubisz.

Wsparcie Premium Concierge

Oferujemy, to co bezcenne – czas.

Z Easiness odzyskasz czas wolny, komfort oraz harmonię umożliwiające czerpanie radości z życia oraz korzystanie z niego w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy wrocławską firmą specjalizującą się w pionierskich, kompleksowych rozwiązaniach concierge dla wymagających. Czytaj więcej… Każdego dnia Klienci Easiness otrzymują od nas realne wsparcie w realizacji różnego typu zadań prywatnych oraz zawodowych, zarówno online, jak i stacjonarnie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i reagujemy na bieżące wyzwania czyniąc życie łatwiejszym.

Twój osobisty
asystent Easiness

Wyręczamy z codziennych obowiązków oraz zadań z pozoru niewykonalnych. Przywracamy czas wolny oraz pomagamy nim ciekawie zarządzać. Organizujemy spotkania, wyjazdy szyte na miarę, planujemy odpoczynek i ulubione aktywności w miejscu zamieszkania lub w podróży. Czytaj więcej… Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z zaufanymi dostawcami oraz dopasowanej do indywidualnych potrzeb oferty concierge, odpowiadamy na nawet najbardziej złożone i nieoczywiste oczekiwania Klientów.

Co zyskujesz?

1.

Więcej czasu
wolnego

3.

Wsparcie, wyręczenie
z zadań

5.

Kompleksową
organizację czasu

2.

Spokój, komfort i
harmonię

4.

Ograniczenie stresu i
kosztów

1.

Więcej czasu
wolnego

2.

Spokój, komfort i
harmonię

3.

Wsparcie,
wyręczenie z zadań

4.

Ograniczenie stresu i kosztów

5.

Kompleksową
organizację czasu

Dowiedz się więcej o ofercie concierge dedykowanej właścicielom apartamentów i lokali usługowych Bernardyńska, pozwól sobie pomóc i przekonaj się, że ze wsparciem osobistego asystenta Easiness… wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy czy subskrybować nasz mailing poniżej:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe
pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.